Şiran Çekici ve Yol Yardımı Hizmetleri
Şiran oto çekici ve oto kurtarma hizmeti ile aracınızın arıza durumunda bir yerden başka bir yere taşınmasını ister misiniz? 0538 605 1091 Hemen Arayın.

Şiran oto çekici ve yol yardımı hizmeti ile araçlarınızın bulunduğu yerden en iyi şekilde çekilmesini ve farklı bir yere taşınmasını sağlamak için kullanılan hizmetlerden bir tanesidir. Ancak Şiran oto çekici hizmetlerinin fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Söz konusu faktörler aşağıdaki gibidir.

Şiran Oto Çekici Fiyatları

Şiran oto kurtarma fiyatlarını belirleyen faktörler genel olarak aşağıdaki gibidir.

Olay Yeriniz

Bir çekici hizmetinin maliyetini belirleyen birçok faktörden biri, olayınızın yeridir. Maliyet mahsur kaldığınız alanla doğrudan ilgilidir. Bir yerleşim bölgesinde, otoyolda, sahilde olmanıza veya arabanın bir hendekte kalmasına bağlı olarak şirket sizden farklı ücret alacaktır. Maliyet size ulaşmak için gereken süreye ve işin kapsamına bağlı olacaktır.

Olay Zamanı

Bir çekici hizmetinin maliyetini belirlemede zaman da önemli bir rol oynar. Hemen hemen tüm çekici şirketleri  hizmetlerini geceleri sağlamak için gündüze göre daha fazla ücret almaktadır.

Aracınızın Boyutu

Çekici hizmetinizin maliyetini etkileyen bir diğer faktör de aracınızın boyutudur. 4×4, otobüs veya coaster gibi daha büyük ve daha ağır araçlar daha büyük çekicilere ihtiyaç duyacak ve bu nedenle maliyet daha yüksek olacaktır.

Aracınızın Durumu

Bir çekici hizmetinin maliyetini belirlerken aracınızın durumu da önemlidir. Aracın lastiklerinin hasar görmüş olması ya da kaza yapmış olması da araç çekici hizmetinin maliyetlerini belirlemektedir.

Siz de bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kelkit oto çekici ve yol yardımı hizmeti ile de sizlerin yanındayız.

 

Şiran Oto Çekici : +90 538 605 1091